Matex - Produkcja ocieplaczy krawieckich

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Matex - Produkcja ocieplaczy krawieckich

2025 laureat konkursu2025 gold
9 (20)
Lutomiersk, Mirosławice 76
O firmie:

Matex, zlokalizowana w Mirosławicach nieopodal Lutomierska, działa od 1993 roku jako uznany producent ocieplaczy krawieckich wysokiej jakości, a także specjalistycznych wkładów tapicerskich i kołdrowych. Firma wykorzystuje wieloletnie doświadczenie oraz znajomość sektora, by efektywnie odpowiadać na rozmaite potrzeby rynku krawieckiego.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje ocieplacze wykonane z certyfikowanych włókien poliestrowych i silikonowych, przy gramaturze rozpoczynającej się od 40g/m². Produkty te odznaczają się znakomitą termoizolacyjnością, puszystością i sprężystością, dzięki czemu nadają się do użytku w odzieży przeznaczonej na każdą porę roku i zapewniają wysoki komfort noszenia. Włókniny oraz wkłady tapicerskie charakteryzują się dodatkowo odpornością na odkształcenia i trwałością. Są przyjazne alergikom, ponieważ ich specjalna struktura zapobiega akumulacji roztoczy, co stanowi potwierdzenie dbałości firmy o jakość i zdrowie użytkowników.

Systematyczna modernizacja zaplecza technologicznego i rozwijanie procesów produkcyjnych umożliwiają przedsiębiorstwu dostosowywanie się do indywidualnych zamówień klientów i utrzymanie wysokich standardów jakości, wzmacniając pozycję zaufanego partnera w branży krawieckiej.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
2 4.5 / 5
biznesfinder 18 5.0 / 5
Data skanowania: 02.10.2025
Lutomiersk
Mirosławice 76

Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj